تاريخ و زمان
دوشنبه 7 فروردين 1402  
بيشتر
جستجو
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 789443
تعداد بازديد اين بخش: 67304
در امروز: 78
اين بخش امروز: 24

بيشتر
فعاليت هاي قرآني
طرح «تلاوت نور» در ايكنا بررسي مي‌شود

در نشستي تخصصي با عنوان «تبيين طرح تلاوت نور و تأثير آن در فضاسازي قرآني جامعه»، با حضور مسئولان ستاد عالي كانون‌هاي فرهنگي-هنري مساجد كشور، امروز، 4 ارديبهشت‌ماه، در ايكنا بررسي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري قرآني ايران(ايكنا)، اين نشست در ادامه سلسله‌ نشست‌هاي تخصصي «بررسي و تبيين نقش و كاركرد كانون‌هاي فرهنگي-هنري مساجد در توسعه فرهنگ قرآني كشور» از سوي ايكنا و با همكاري ستاد عالي كانون‌هاي فرهنگي-هنري مساجد كشور از ساعت 9 صبح امروز، يك‌شنبه، 4 ارديبهشت‌ماه، برگزار مي‌شود.

در اين نشست، حجت‌الاسلام والمسلمين حميدرضا ارباب سليماني، دبير ستاد عالي كانون‌هاي فرهنگي-هنري مساجد كشور، محمدرضا جعفري، معاون آموزشي اين ستاد عالي و مرتضي نجفي قدسي، از كارشناسان و فعالان قرآني كشور، حضور خواهند داشت.

علي فربين، مديركل قرآن و عترت ستاد عالي كانون‌هاي فرهنگي _ هنري مساجد كشور، نيز در اين نشست به عنوان كارشناس و مجري در تبيين اين طرح مشاركت خواهد كرد.

در اين نشست علاوه بر بررسي و تبيين طرح تلاوت نور و تأثير آن در جامعه، موضوعاتي درمورد همايش «مسجد و قرآن» كه قرار است از هفتم ارديبهشت‌ماه با حضور مسئولان ستاد عالي كانون‌هاي فرهنگي-هنري مساجد كشور در مشهد برگزار شود، عنوان خواهد شد.

نشست تخصصي «تبيين طرح تلاوت نور و تأثير آن در فضاسازي قرآني در سطح جامعه»، در خبرگزاري قرآني ايران (ايكنا) واقع در خيابان انقلاب، خيابان قدس، خيابان بزرگمهر، سازمان فعاليت‌هاي قرآني دانشجويان كشور برگزار مي‌شود. منبع: ايكنا

نسخه قابل چاپ
رتبه مطلب: 0.00، از 0 راي پيام هاي ديگران (1 نظر)

تعداد بازديد اين صفحه: 147
خانه | بازگشت | Quran Guest (qguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.