رشته انتخابي: قرائت
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
حامد شاكر نژاد
|
خراسان
|
اول راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
اول
|
2
|
مصطفي زارعان
|
آذربايجان شرقي
|
اول راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
دوم
|
3
|
سيد مهدي بهشتي
|
شهرستانهاي تهران
|
اول راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
4
|
مهدي جليليان
|
خراسان
|
دوم راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
اول
|
5
|
فريد منصوريان
|
سمنان
|
دوم راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
دوم
|
6
|
محسن صادقي
|
همدان
|
دوم راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
7
|
محمد مكرمي
|
شهر تهران
|
سوم راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
اول
|
8
|
سلمان مهركيش
|
خراسان
|
سوم راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
دوم
|
9
|
محمد زيد آبادي
|
فارس
|
سوم راهنمايي
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
10
|
محمد سلطاني
|
شهر تهران
|
اول متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
اول
|
11
|
آزاد بيضاوي
|
آذربايجان غربي
|
اول متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
دوم
|
12
|
حسين رشيدي
|
لرستان
|
اول متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
13
|
محمد بابايي
|
شهر تهران
|
دوم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
اول
|
14
|
امير رضايي ارجمند
|
آذربايجان شرقي
|
دوم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
دوم
|
15
|
ياسر دانيالي
|
مركزي
|
دوم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
16
|
اصغر عليزاده
|
برستان
|
سوم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
اول
|
17
|
محمد صادق صراف زاده
|
شهر تهران
|
سوم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
دوم
|
18
|
مهدي فيروزي
|
اردبيل
|
سوم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
19
|
محمد مهدي نجفي نيا
|
شهرستانهاي تهران
|
چهارم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
اول
|
20
|
محمد رضا تجلي
|
سمنان
|
چهارم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
دوم
|
21
|
سيد حاني طباطبايي
|
خراسان
|
چهارم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
22
|
اسماعيل لايق برحق
|
گيلان
|
چهارم متوسطه
|
قرائت
|
پسر
|
سوم
|
رشته انتخابي: حفظ
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
سيد حميد ضيايي
|
شهر تهران
|
اول راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
اول
|
2
|
سيد سجاد نعمت الهي
|
شهرستانهاي تهران
|
اول راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
دوم
|
3
|
علي داور پناه
|
اصفهان
|
اول راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
سوم
|
4
|
محمد حسين اسعد
|
آذربايجان شرقي
|
دوم راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
اول
|
5
|
محمد ابراهيم سميعي
|
فارس
|
دوم راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
دوم
|
6
|
رضا محمودي
|
مازندران
|
دوم راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
سوم
|
7
|
حسين نظري
|
شهر تهران
|
سوم راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
اول
|
8
|
محمد علي عقيلي
|
شهرستانهاي تهران
|
سوم راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
دوم
|
9
|
عبدالحميد اخوان
|
فارس
|
سوم راهنمايي
|
حفظ(2جزء)
|
پسر
|
سوم
|
10
|
منصور شريفي
|
شهرستانهاي تهران
|
اول متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
اول
|
11
|
بهرام احمدي
|
گيلان
|
اول متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
دوم
|
12
|
محمد جواد شريف زاده
|
فارس
|
اول متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
سوم
|
12
|
روح الله حقيري
|
اصفهان
|
اول متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
سوم
|
13
|
جلال خليلي
|
آذربايجان شرقي
|
دوم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
اول
|
14
|
سيد مهدي اميني
|
شهر تهران
|
دوم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
دوم
|
15
|
محمد سلمانيان
|
شهرستانهاي تهران
|
دوم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
سوم
|
16
|
محمد رضا كشاورزي
|
شهر تهران
|
سوم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
اول
|
17
|
محمد مهدي اعرابي
|
خراسان
|
سوم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
دوم
|
18
|
پژمان قنبر بيگي
|
ايلام
|
سوم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
سوم
|
19
|
عزيز اله صدرايي
|
شهر تهران
|
چهارم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
اول
|
20
|
كاظم قاسم پور
|
چهار محال و بختياري
|
چهارم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
دوم
|
21
|
عليرضا دهقاني
|
مركزي
|
چهارم متوسطه
|
حفظ( 3جزء)
|
پسر
|
سوم
|
رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
محمد بازرگان نژاد
|
شهر تهران
|
اول راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
اول
|
2
|
حسين غضنفري
|
مركزي
|
اول راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
دوم
|
3
|
جعفر نجيب
|
فارس
|
اول راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
سوم
|
4
|
حميد شربتي فرد
|
شهر تهران
|
دوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
اول
|
5
|
داود احمدي فر
|
شهرستانهاي تهران
|
دوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
دوم
|
6
|
سيد محمدباقر عسگري
|
گيلان
|
دوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
سوم
|
7
|
سلمان عبدالله نژاد
|
شهر تهران
|
سوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
اول
|
8
|
مجيد قنبري نژاد
|
اصفهان
|
سوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
دوم
|
9
|
مجتبي ارغياني
|
خراسان
|
سوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
پسر
|
سوم
|
10
|
مهدي اسكندري
|
مركزي
|
اول متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
اول
|
11
|
ياسر نوروز زاده
|
كرمان
|
اول متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
دوم
|
12
|
جلال محمدي
|
شهرستانهاي تهران
|
اول متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
سوم
|
13
|
مهدي مهدي نيا
|
آذربايجان شرقي
|
دوم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
اول
|
14
|
هادي نيل فروشان
|
شهر تهران
|
دوم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
دوم
|
15
|
حمزه شيخياني
|
بوشهر
|
دوم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
سوم
|
16
|
رسول يحيايي
|
سمنان
|
سوم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
اول
|
17
|
مهدي غفاري
|
خراسان
|
سوم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
دوم
|
18
|
جواد معروفي
|
شهر تهران
|
سوم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
سوم
|
19
|
احمد صوفي
|
مركزي
|
چهارم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
اول
|
20
|
محسن توكلي
|
لرستان
|
چهارم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
دوم
|
21
|
حسن چاقمي
|
شهرستانهاي تهران
|
چهارم متوسطه
|
مفاهيم
|
پسر
|
سوم
|
رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
سيد محمد تقي ابراهيمي
|
گيلان
|
اول راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
اول
|
2
|
محسن كريمي
|
مركزي
|
اول راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
دوم
|
3
|
محسن محمدي
|
اصفهان
|
اول راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
سوم
|
4
|
مهدي حبيب زاده
|
همدان
|
دوم راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
اول
|
5
|
مهدي اميني پور
|
شهر تهران
|
دوم راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
دوم
|
6
|
حميد رضا جليلي
|
كرمان
|
دوم راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
سوم
|
7
|
سيد محسن افصحي زاده
|
همدان
|
سوم راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
اول
|
8
|
مهدي امينين پور
|
شهر تهران
|
سوم راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
دوم
|
9
|
حميد رضا جليلي
|
كرمان
|
سوم راهنمايي
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
سوم
|
10
|
امير حسين نظري
|
خراسان
|
اول متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
اول
|
11
|
مهدي غلامرضايي
|
اصفهان
|
اول متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
دوم
|
12
|
روح الله هوشيار ثابت
|
گيلان
|
اول متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
سوم
|
13
|
محراب كاظمي مطلق
|
خراسان
|
دوم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
اول
|
14
|
احمد مستوفي الموتي
|
مازندران
|
دوم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
دوم
|
15
|
ملكعلي جهانگيري
|
اردبيل
|
دوم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
سوم
|
16
|
عيسي مالمير
|
همدان
|
سوم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
اول
|
17
|
جمشيد كاظمي
|
كهكيلويه و بوير احمد
|
سوم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
دوم
|
18
|
صحت قاسمي
|
ايلام
|
سوم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
سوم
|
19
|
مهدي غياثي زاده
|
بوشهر
|
چهارم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
اول
|
20
|
مهدي تال
|
كرمانشاه
|
چهارم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
دوم
|
21
|
محمدرضا مشتاقي
|
اصفهان
|
چهارم متوسطه
|
نهج البلاغه
|
پسر
|
سوم
|
رشته انتخابي : قرائت
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
توحيده يادگاري
|
تهران
|
اول راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
اول
|
2
|
شيرين كيان ارثي
|
اصفهان
|
اول راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
دوم
|
3
|
زينب علايي
|
شهرستانهاي تهران
|
اول راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
سوم
|
4
|
مرضيه دهقان
|
خراسان
|
دوم راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
اول
|
5
|
اكرم صالحي پور
|
اصفهان
|
دوم راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
دوم
|
6
|
سميه قشقاري
|
شهرستانهاي تهران
|
دوم راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
سوم
|
7
|
فيروزه نيرو
|
فارس
|
سوم راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
اول
|
8
|
زينب حامد لبانيان
|
خراسان
|
سوم راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
دوم
|
9
|
سپيده عناري خويي
|
تهران
|
سوم راهنمايي
|
قرائت
|
دختر
|
سوم
|
10
|
سميه حاجعلي
|
تهران
|
اول متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
اول
|
11
|
شيما ملا باشي
|
همدان
|
اول متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
دوم
|
12
|
اسماء برغون
|
يزد
|
اول متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
سوم
|
13
|
فاطمه عيدي پور
|
فارس
|
دوم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
اول
|
14
|
زهره قلي پور
|
شهرستانهاي تهران
|
دوم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
دوم
|
15
|
محبوبه مسلمان يزدي
|
يزد
|
دوم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
سوم
|
16
|
ربابه سوگندي
|
خراسان
|
سوم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
اول
|
17
|
شكيبا حاتمي خرم
|
تهران
|
سوم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
دوم
|
18
|
زهرا اسكندري
|
بوشهر
|
سوم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
سوم
|
19
|
زهره مقدسي
|
تهران
|
چهارم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
اول
|
20
|
مريم روانبخشي
|
زنجان
|
چهارم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
دوم
|
21
|
فهيمه چاووشي زاده
|
يزد
|
چهارم متوسطه
|
قرائت
|
دختر
|
سوم
|
رشته انتخابي: حفظ
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
سميه درخشان
|
تهران
|
اول راهنمايي
|
حفظ
|
دختر
|
اول
|
2
|
آمنه ايزدپناه
|
فارس
|
اول راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
دوم
|
3
|
سعيده شهرستان هاري
|
كرمان
|
اول راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
سوم
|
4
|
زهرا سادات موسوي
|
شهرستانهاي تهران
|
دوم راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
اول
|
5
|
الهام ساماني
|
فارس
|
دوم راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
دوم
|
6
|
زينب زارعان
|
آذربايجان غربي
|
دوم راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
سوم
|
7
|
شيما سميعي
|
تهران
|
سوم راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
اول
|
8
|
سميه عنصري
|
خوزستان
|
سوم راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
دوم
|
9
|
مرضيه اقبالي
|
گيلان
|
سوم راهنمايي
|
حفظ(2 جزء)
|
دختر
|
سوم
|
10
|
مريم صحت پور
|
فارس
|
اول متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
اول
|
11
|
سميه شيخ بهايي
|
خراسان
|
اول متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
دوم
|
12
|
حميده تجمليان
|
يزد
|
اول متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
سوم
|
12
|
زهرا اصغرپور
|
تهران
|
|
|
|
|
13
|
زينب سلمانيان
|
شهرستانهاي تهران
|
دوم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
اول
|
14
|
سيده صفورا فقيه حسيني
|
بوشهر
|
دوم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
دوم
|
15
|
رقيه گل صنم
|
آذربايجان غربي
|
دوم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
سوم
|
16
|
مريم نوروزي
|
تهران
|
سوم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
اول
|
17
|
زهرا كامرايي
|
اصفهان
|
سوم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
دوم
|
18
|
وجيه هوشياران
|
خراسان
|
سوم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
سوم
|
19
|
نفيسه شمس
|
تهران
|
چهارم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
اول
|
20
|
آمنه باقري
|
خراسان
|
چهارم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
دوم
|
21
|
نيره واعظ
|
اصفهان
|
چهارم متوسطه
|
حفظ( 3 جزء)
|
دختر
|
سوم
|
رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
الهام رجايي
|
يزد
|
اول راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
اول
|
2
|
مرضيه فرهنگ
|
فارس
|
اول راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
دوم
|
3
|
فاطمه اصغرزاده
|
خوزستان
|
اول راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
سوم
|
4
|
سمانه ارجمند كرماني
|
كرمان
|
دوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
اول
|
5
|
زهرا ساريخاني
|
مركزي
|
دوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
دوم
|
6
|
زهرا مختاري
|
اصفهان
|
دوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
سوم
|
7
|
صديقه راستكردار
|
گيلان
|
سوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
اول
|
8
|
فاطمه دري
|
خراسان
|
سوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
دوم
|
9
|
فاطمه عليرضايي
|
فارس
|
سوم راهنمايي
|
مفاهيم
|
دختر
|
سوم
|
10
|
سوسن محمدي
|
كرمانشاه
|
اول متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
اول
|
11
|
نجمه السادات فاضل
|
اصفهان
|
اول متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
دوم
|
12
|
شكوفه مهرباني
|
شهرستانهاي تهران
|
اول متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
سوم
|
13
|
مريم فرهمند فر
|
فارس
|
دوم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
اول
|
14
|
عليه صدري
|
كهكيلويه و بوير احمد
|
دوم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
دوم
|
15
|
نعيمه حكيمي فرد
|
اصفهان
|
دوم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
سوم
|
16
|
سعيده مويد فر
|
يزد
|
سوم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
اول
|
17
|
مريم حقي
|
اصفهان
|
سوم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
دوم
|
18
|
شيما الله وردي زاده
|
تهران
|
سوم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
سوم
|
19
|
ليلا عزيزي
|
كردستان
|
چهارم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
اول
|
20
|
معصومه عبيدي
|
گيلان
|
چهارم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
دوم
|
21
|
صديقه شاكري
|
شهرستانهاي تهران
|
چهارم متوسطه
|
مفاهيم
|
دختر
|
سوم
|
رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
استان
|
دوره تحصيلي
|
رشته انتخابي
|
جنسيت
|
رتبه
|
1
|
مريم پورحسين
|
فارس
|
اول راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
اول
|
2
|
سميه آقا باقري
|
مركزي
|
اول راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
دوم
|
3
|
زهره درخشاني
|
سيستان و بلوچستان
|
اول راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
سوم
|
4
|
ليلا رحيمي
|
آدربايجان شرقي
|
دوم راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
اول
|
5
|
مهري مرادي
|
كهكيلويه وبوير احمد
|
دوم راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
دوم
|
6
|
هدي توكلي
|
لرستان
|
دوم راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
سوم
|
7
|
عاطفه صادقي
|
مازندران
|
سوم راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
اول
|
8
|
فهيمه مير كريمي
|
هرمزگان
|
سوم راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
دوم
|
9
|
زهرا صالحي
|
كهكيلويه وبوير احمد
|
سوم راهنمايي
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
سوم
|
10
|
حكيمه غريبي
|
بوشهر
|
اول متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
اول
|
11
|
رقيه مشكي اصل
|
آذربايجان شرقي
|
اول متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
دوم
|
12
|
شيرين فهيمي
|
اردبيل
|
اول متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
سوم
|
13
|
سوده حامديان
|
اصفهان
|
دوم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
اول
|
14
|
ليلا عليزاده
|
آذربايجان غربي
|
دوم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
دوم
|
15
|
حميرا بابايي
|
زنجان
|
دوم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
سوم
|
16
|
سارا جعفرزاده
|
اردبيل
|
سوم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
اول
|
17
|
فاطمه بابايي زارعي
|
خوزستان
|
سوم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
دوم
|
18
|
ليلا بهاري
|
آذربايجان شرقي
|
سوم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
سوم
|
19
|
پگاه منصوري
|
بوشهر
|
چهارم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
اول
|
20
|
كبري دودانگه
|
زنجان
|
چهارم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
دوم
|
21
|
عالم تاج عوضي
|
كهكيلويه وبوير احمد
|
چهارم متوسطه
|
نهج البلا غه
|
دختر
|
سوم
|
|