تاريخ و زمان
دوشنبه 5 خرداد 1399  
بيشتر
جستجو
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 870692
تعداد بازديد اين بخش: 4231
در امروز: 587
اين بخش امروز: 17

بيشتر
برگزيدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور
برگزيدگان بيست و پنجمين دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور


رشته انتخابي: قرائت
 
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
جواد هاشم زاده
فارس
اول متوسطه
قرائت
پسر
اول
2
حميد رضا رحماني
شهر تهران
اول متوسطه
قرائت
پسر
دوم
3
سيد ابوالفضل رضوي
خراسان رضوي
اول متوسطه
قرائت
پسر
سوم
4
رضا رزمجو
اردبيل
اول متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
5
حسين مطلبي
مازندران
اول متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
6
سيد محسن مدني
خراسان رضوي
دوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
7
مرتضي نوري
خراسان رضوي
دوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
8
عمران اودرون
مازندران
دوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
9
هادي پيشرو
اصفهان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
10
سيد رضا نجيبي
فارس
دوم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
11
سيد حامد حسيني
خراسان رضوي
سوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
12
علي نيكي
كرمانشاه
سوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
13
مسعود آذرپاد
سوم متوسطه
سوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
14
حميد رحيم دخت
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
15
حمزه عودزاده
خوزستان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
16
محمد جماله
بوشهر
پيش دانشگاهي
قرائت
پسر
اول
17
بهزاد رحيمي
آذربايجان غربي
پيش دانشگاهي
قرائت
پسر
دوم
18
ياسر محمدي نسب
شهر تهران
پيش دانشگاهي
قرائت
پسر
سوم
19
عليرضا عتيق زاده
زنجان
پيش دانشگاهي
قرائت
پسر
چهارم
20
مهرشاد دهقاندار
شهرستانهاي تهران
پيش دانشگاهي
قرائت
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
محمد جواد كسائي نژاد
فارس
اول متوسطه
حفظ
پسر
اول
2
سيد جمال الدين حسيني
خوزستان
اول متوسطه
حفظ
پسر
دوم
3
عليرضا يوسف زاده
مازندران
اول متوسطه
حفظ
پسر
سوم
4
حسين مير عرب
گلستان
اول متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
5
محمد ايزانلو
خراسان شمالي
اول متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
6
دانيال عالميان
مازندران
دوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
7
حسين باقرنيا
لرستان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
8
باقر اسلامي تبار
قم
دوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
9
سعيد صالحي نژاد
هرمزگان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
10
مجيد رضا آخوندي
شهر تهران
دوم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
11
ابوذر كرمي
مركزي
سوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
12
اصغر قرجه لو
زنجان
سوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
13
منصور ناجي
هرمزگان
سوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
14
عليرضا عابدي پور
قم
سوم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
14
محمد حسن نجفي
قزوين
سوم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
15
سيد محمد هادي موسوي مدني
اصفهان
سوم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
16
عبداله حسن زاده
اردبيل
پيش دانشگاهي
حفظ
پسر
اول
17
مسعود رضايي
زنجان
پيش دانشگاهي
حفظ
پسر
دوم
18
محمد تقي سعد الدين
سمنان
پيش دانشگاهي
حفظ
پسر
سوم
19
سجاد رحيمي
اصفهان
پيش دانشگاهي
حفظ
پسر
چهارم
19
يونس خواجوي
فارس
پيش دانشگاهي
حفظ
پسر
چهارم
20
علي شريفي
خراسان رضوي
پيش دانشگاهي
حفظ
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي:مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
سعيد بهرامي
خراسان رضوي
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
2
نويد ربيعي
خراسان جنوبي
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
3
علي اصغر محمدي
يزد
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
4
حميد مظفر
قم
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
5
سيد امير حسين جواهري
قزوين
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
6
وحيد ولوي
خراسان جنوبي
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
7
كاظم جعفري
زنجان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
8
علي تقي زاده
خراسان رضوي
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
9
مهدي بيجان
اصفهان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
10
محمد رضا فتح اله بياتي
خوزستان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
11
حميد محمد صادقي
فارس
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
12
مهدي يزداندوست
خراسان رضوي
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
13
شهرام عباس زاده
آذربايجان شرقي
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
14
رضا خسروي
كرمان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
15
عليرضا دقايقي
خوزستان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
16
ميلاد انصاري نسب
خوزستان
پيش دانشگاهي
مفاهيم
پسر
اول
17
امين كريمي زارچي
يزد
پيش دانشگاهي
مفاهيم
پسر
دوم
18
سعيد محمدي
زنجان
پيش دانشگاهي
مفاهيم
پسر
سوم
19
فؤاد سليمان
شهر تهران
پيش دانشگاهي
مفاهيم
پسر
چهارم
20
محمد باقر اسدي
خراسان رضوي
پيش دانشگاهي
مفاهيم
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي:نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مسعود پروانه
خوزستان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
2
 ابوالفضل عبدالملكي
همدان  
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
3
جعفر اكبري
گيلان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
4
محمد حسين كافي زاده
اصفهان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
5
محمد احسان هاشم بيگي
يزد
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
5
شروين تيرداد
خراسان رضوي
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
6
علي صديقي
خراسان رضوي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
6
محمد زارعي
مركزي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
7
سجاد مقصودي
مازندران
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
8
صادق ركاب اسلامي
خوزستان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
9
پوريا مالمير
همدان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
10
هامون نوري پور
گيلان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
11
حميد حيدري
اصفهان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
12
حيدر حيدري
چهارمحال وبختياري
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
13
مجيد عرب عامري
گلستان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
14
محمد حسن بخشي
قم
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
14
ميلاد رستمي
ايلام
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
15
علي صابر
مركزي
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
16
سيدجواد سيمين قواره
شهرستانهاي تهران
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
اول
17
امين شوفري
اردبيل
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
دوم
18
حميد رضا غلامي
چهار محال و بختياري
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
سوم
19
حميد رضا مسيحي
كهكيلويه و بويراحمد
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
چهارم
20
علي فراهاني
مركزي
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
پنجم
20
جليل شريعت
قم
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مريم هاشمي
خراسان رضوي
اول متوسطه
قرائت
دختر
اول
2
مرضيه صالحي
خوزستان
اول متوسطه
قرائت
دختر
دوم
3
ليلا داود آبادي
مركزي
اول متوسطه
قرائت
دختر
سوم
4
طيبه احمدي
قم
اول متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
5
فهيمه السادات خيام نكويي
اصفهان
اول متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
6
نزيهه جنامي
خوزستان
دوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
7
ثمين كرم
كرمانشاه
دوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
8
سپيده سليمي
شهر تهران
دوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
9
منصوره ساتر
اصفهان
دوم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
10
صديقه قلي زاده
آذربايجان غربي
دوم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
11
فاطمه قلعه نويان
شهر تهران
سوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
12
مريم نجفيان
گيلان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
13
آرزو بيات
همدان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
14
فاطمه قاسمي
يزد
سوم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
15
ريحان خدادادي
مركزي
سوم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
16
آزاده شاه محمدي
خراسان رضوي
پيش دانشگاهي
قرائت
دختر
اول
17
نرگس درواري
شهرتهران
پيش دانشگاهي
قرائت
دختر
دوم
18
صديقه شعباني
گيلان
پيش دانشگاهي
قرائت
دختر
سوم
19
فرزانه قضاوتي
زنجان
پيش دانشگاهي
قرائت
دختر
چهارم
20
ناهيد مختاري
فارس
پيش دانشگاهي
قرائت
دختر
پنجم
 
 
 
رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
يسري عبدالله پور
خوزستان
اول متوسطه
حفظ
دختر
اول
2
فاطمه ابراهيمي
استثنايي
اول متوسطه
حفظ
دختر
دوم
3
الهام حسين زاده
فارس
اول متوسطه
حفظ
دختر
سوم
4
اعظم نعمتي
كرمان
اول متوسطه
حفظ
دختر
چهارم
5
فرزانه دشتي
آذربايجان غربي
اول متوسطه
حفظ
دختر
پنجم
6
زينب رضايي
اردبيل
دوم متوسطه
حفظ
دختر
اول
7
كوثر نادم
گيلان
دوم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
8
راحيل حامد پور
فارس
دوم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
9
مريم شفيعي
ايلام
دوم متوسطه
حفظ
دختر
چهارم
10
شهلا حسيني
كردستان
دوم متوسطه
حفظ
دختر
پنجم
11
صديقه رفاهي
بوشهر
سوم متوسطه
حفظ
دختر
اول
12
فاطمه زرين
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
13
اعظم محمدي
فارس
سوم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
14
سميه رحمتي
خراسان جنوبي
سوم متوسطه
حفظ
دختر
چهارم
15
مبينا بسكابادي
سمنان
سوم متوسطه
حفظ
دختر
پنجم
16
عاطفه ابراهيمي
يزد
پيش دانشگاهي
حفظ
دختر
اول
17
نسترن رضايي صفت
گيلان
پيش دانشگاهي
حفظ
دختر
دوم
18
فاطمه نظري
خراسان رضوي
پيش دانشگاهي
حفظ
دختر
سوم
19
رباب خنفري
خوزستان
پيش دانشگاهي
حفظ
دختر
چهارم
20
فاطمه عارفي جو
قم
پيش دانشگاهي
حفظ
دختر
پنجم
 


رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
آزاده ديري
خوزستان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
2
سارا دهقاني
فارس
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
3
معصومه بي بي معصومه
قم
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
4
مطهره مقيسه
شهر تهران
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
5
ناهيد كاظمي
خراسان شمالي
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
6
مينا طالب شوشتري
خوزستان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
7
فاطمه دريايي
فارس
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
8
اشرف پارسه
لرستان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
9
نعيمه تقوي فردود
آذربايجان شرقي
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
10
ندا محمدزاده
خراسان رضوي
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
11
مريم فضلي
خوزستان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
12
هاجر ابراهيمي
چهار محال و بختياري
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
13
زهرا اطمينان
فارس
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
14
فرزانه مايلي
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
15
زهرا حمزه نژاد
هرمزگان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
16
مهديه روستايي
گيلان
پيش دانشگاهي
مفاهيم
دختر
اول
17
حسنا رضازاده
مازندران
پيش دانشگاهي
مفاهيم
دختر
دوم
18
صديقه مقيمي
خراسان جنوبي
پيش دانشگاهي
مفاهيم
دختر
سوم
19
عارفه احمد ي
همدان
پيش دانشگاهي
مفاهيم
دختر
چهارم
20
راضيه باقري نسب
كهكيلويه و بويراحمد
پيش دانشگاهي
مفاهيم
دختر
پنجم



رشته انتخابي: نهج البلاغه  
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
بهرامي هميشه بهار
خراسان رضوي
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
2
حميده فتوحي
گيلان
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
3
ثريا باسان
كهكيلويه و بويراحمد
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
4
فرزانه زينلي
يزد
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
5
الهام ولي
سمنان
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
6
ماجده منابي
خوزستان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
7
زهرا گلي زاده
يزد
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
8
مليحه ابراهيم آبادي
كرمان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
9
آزاده شعبان زاده
خراسان رضوي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
10
فرزانه ممتحن
قم
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
11
سميرا بهارلوئي
اصفهان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
12
الهام حياط
خراسان رضوي
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
13
ساجده سوداني
خوزستان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
14
سميرا شفيعي
لرستان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
15
نجمه رزمي مطلق
بوشهر
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
16
شهين قنبرپور
كرمانشاه
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
17
خديجه صادقي
خراسان رضوي
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
18
رويا عبداللهيان
سمنان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
19
عاليه السادات مؤذن
قم
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
20
طيبه سليماني
چهار محال و بختياري
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم

تعداد بازديد اين صفحه: 173
خانه | بازگشت | Quran Guest (qguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.