تاريخ و زمان
دوشنبه 5 خرداد 1399  
بيشتر
جستجو
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 870645
تعداد بازديد اين بخش: 4223
در امروز: 540
اين بخش امروز: 9

بيشتر
برگزيدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور
برگزيدگان پانزدهمين دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور

رشته انتخابي: قرائت
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
وحيد شكري
آذربايجان غربي
اول راهنمايي
قرائت
پسر
اول
2
علي اصغر تقي زاده
خراسان
اول راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
3
عليرضا مستدام
فارس
اول راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
4
محمد مصطفي صفر پور
فارس
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
اول
5
ايمان محمدي
گيلان
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
6
مصطفي جوادي
همدان
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
7
علي زرگر
شهر تهران
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
اول
8
رضا بابايي
شهرستانهاي تهران
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
9
الياس نوعي
خراسان
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
10
محمدمنان رئيسي
فارس
اول متوسطه
قرائت
پسر
اول
11
محمد زاهدي
گيلان
اول متوسطه
قرائت
پسر
دوم
12
مرتضي خنشان
اصفهان
اول متوسطه
قرائت
پسر
سوم
13
محسن پيريايي
لرستان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
14
رحيم قائمي
فارس
دوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
15
ميثم ترابي
قم
دوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
16
سيد مصطفي موسوي
مازندران
سوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
17
محمد رفيعي
شهرتهران
سوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
18
حسين رشيدي
لرستان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
19
اميد رضايي ارجمند
آذربايجان شرقي
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
اول
20
هادي رضايي
خراسان
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
21
عليرضا طراز
يزد
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
 

رشته انتخابي: حفظ
 
 
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
ميثم پيامبر لو
اصفهان
اول راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
اول
2
اميرحسين منصوري
خوزستان
اول راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
دوم
3
بهنام محمودي
آذربايجان شرقي
اول راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
سوم
4
مهدي پهلوان
گيلان
دوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
اول
5
عليرضا اعتمادي
شهرتهران
دوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
دوم
6
رضا الله با شتي
قم
دوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
سوم
7
علي دوست محمدي
سمنان
سوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
اول
8
مهدي اسماعيلي پور
يزد
سوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
دوم
9
علي پرنيان
فارس
سوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
سوم
10
سيد رحمان حسيني
مركزي
اول متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
11
محمد ابراهيم سميع
فارس
اول متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
12
بهرام صياد نورمحمدي
گيلان
اول متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
13
محمد نقي لاستاني
شهر تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
14
حسن اصغر پور
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
15
بابك علم پور
گيلان
دوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
16
روح الله ميرزايي
مركزي
سوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
17
رسول عطاپور
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
18
هادي يوسفي
شهر تهران
سوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
19
محمدامين قرباني
فارس
چهارم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
20
حسين خوشبخت
اصفهان
چهارم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
21
رسول خليل زاده
آذربايجان شرقي
چهارم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
 

رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مجيد شريفي رضوي
مركزي
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
2
جواد كرماني
سمنان
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
3
محمدعلي نوديان
شهر تهران
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
4
محمد رضا صاحبدل
سيستان و بلوچستان
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
5
حسين علي اخلاقي
خراسان
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
6
محي الدين عادل لسان
آذربايجان شرقي
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
7
اسماعيل كبردايي
خراسان
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
8
حسين غضنفري
مركزي
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
9
رحيم فرج زاده
آذربايجان شرقي
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
10
ابراهيم زاده
اصفهان
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
11
سيد محمد عسگري
گيلان
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
12
سيد مهدي موسوي
فارس
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
13
عليرضا عسگري
فارس
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
14
عليرضا معاف
تهران
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
15
غلامرضا صفاييان
بوشهر
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
16
سعيد زرندي
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
17
رضا كريمي
شهر تهران
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
18
پوردانا
كرمانشاه
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
19
سيد احمد رضا مير صانع
شهر تهران
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
20
محمدهادي فولادي
سمنان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
21
احمد قهرماني
اردبيل
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
 

رشته انتخابي : نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
6
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
7
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
9
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
10
محمد تقي صالحي
فارس
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
11
احمد نيك آبادي
لر ستان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
12
سيد علي حيدريه زاده
يزد
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
13
سيد علي شهابي
چهار محال و بختياري
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
14
محمد راهي
ايلام
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
15
حسن حامدي
مركزي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
16
حسين دعاگو
شهر تهران
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
17
رضا ابراهيمي
فارس
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
18
محمد هادي شاكري
سمنان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
19
علي مراد منصوري
ايلام
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
20
علي محمد زاده
اردبيل
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
21
مسعود بختي
يزد
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
 
رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
نسيبه نيك عمل
اصفهان
اول راهنمايي
قرائت
دختر
اول
2
نجميه محمدي
قم
اول راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
3
شهناز اسيكني
لرستان
اول راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
4
محبوبه صاحب ديواني
خراسان
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
اول
5
نيوشا صياد صادقي
مازندران
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
6      
صديقه عبدي
قم
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
7    
توحيده يادگاري
تهران
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
اول
8
ليلا وفا
فارس
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
9
زينب علايي
شهرستانهاي تهران
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
10
سميه نشتاري
شهرستانهاي تهران
اول متوسطه
قرائت
دختر
اول
11
مريم صالحپور
اصفهان
اول متوسطه
قرائت
دختر
دوم
12
آنتا دارابي
مازندران
اول متوسطه
قرائت
دختر
سوم
13
فهيمه اسماعيلي
تهران
دوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
14
راضيه اميري زاده
فارس
دوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
15
زهرا جان نثاري
كردستان
دوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
16
بهاره خزايي
مازندران
سوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
17
رقيه حكمي زنجاني
زنجان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
18
مرضيه توفيق نيا
قم
سوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
19
فاطمه خيرانديش
مازندران
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
اول
20
زهره قلي پور
شهرستانهاي تهران
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
21
زهره بيات
اصفهان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
 
رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مرضيه شريفي
خراسان
اول راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
اول
2
منصور كوثري
قم
اول راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
دوم
3
آزاده مرادي
لرستان
اول راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
سوم
4
مريم بختياري
بوشهر
دوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
اول
5
سودابه مهيجي
تهران
دوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
دوم
6
فاطمه قرايي
قم
دوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
سوم
7
طاهره حق پرست
فارس
سوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
اول
8
فاطمه شريعتي
شهرستانهاي تهران
سوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
دوم
9
نعيمه رضوي
شهر تهران
سوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
سوم
10
سميه زادسيرجاني
فارس
اول متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
11
فاطمه مير گلو بيات
مركزي
اول متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
12
اكرم عرب زاده
يزد
اول متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
13
سميه بيران وند
لرستان
دوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
14
شيما سميعي
شهر تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
15
عصمت مددي
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
16
فاطمه خوش قلب
يزد
سوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
17
ستاره فاتحي
چهارمحال و بختياري
سوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
18
محترم كريمي
فارس
سوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
19
زينت سليمانيان
قم
چهارم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
20
زينت خيرالهي
اصفهان
چهارم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
21
رقيه گل صنعلو
آذربايجان غربي
چهارم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
 

رشته انتخابي: مفاهيم 
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
زينب ايماني
آذربايجان غربي
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
2
دادگر
شهرستانهاي تهران
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
3
مريم ستهري زا
گيلان
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
4
سميرا معتمدي
فارس
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
5
وجيهه صمدي
يزد
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
6      
زهرا شهباري
تهران
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
7    
سارا منوچهري
اصفهان
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
8
هاجر باقري
لرستان
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
9
نسترن محمودي
گيلان
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
10
سميه زارع
اصفهان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
11
معصومه پاك دل
خراسان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
12
سيده فاطمه آقايي
مركزي
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
13
سميرا يانت
مركزي
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
14
فاطمه فلاح تفتي
قم
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
15
سارا كرباسي
فارس
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
16
اقدس پيمان
اصفهان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
17
صديقه ركاب دار
هرمزگان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
18
زهره نقي زاده
قم
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
19
حامده عبدالهي
قم
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
20
فهيمه حكيمي فرد
اصفهان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
21
عاليه صدري
كهكيلويه و بوير احمد
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
 

رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
6      
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
7    
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
10
زهرا ساري خاني
مركزي
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
11
ليلا قياري
لرستان
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
12
فاطمه عليزاده
اصفهان
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
12
سميه جعفري
يزد
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
13
جمه آقابابايي
قم
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
14
ليلي مير محمدي
ايلام
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
15
مرضيه جمشيدي
مركزي
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
16
عذرا فروزانيان
چهار محال و بختياري
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
17
مريم ميرزاپور زنديني
مازندران
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
18
فاطمه رضايي
فارس
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
19
ليلا زماني
چهار محال و بختياري
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
20
مريم جعفريان
اصفهان
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
21
مريم هاشمي مهر
فارس
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
21
زهره احمدي
سمنان   
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم

تعداد بازديد اين صفحه: 373
خانه | بازگشت | Quran Guest (qguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.