تاريخ و زمان
يكشنبه 31 شهريور 1398  
بيشتر
جستجو
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 104516
تعداد بازديد اين بخش: 425
در امروز: 1267
اين بخش امروز: 11

بيشتر
برگزيدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور
برگزيدگان بيست و يكمين دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور

رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مصطفي طيراني
خراسان
اول متوسطه
قرائت
پسر
اول
2
محمد مهدي حسين زاده
تهران
اول متوسطه
قرائت
پسر
دوم
3
سيدرضا اميني
اصفهان
اول متوسطه
قرائت
پسر
سوم
4
علي شگفته
گلستان
اول متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
5
محمد رضا روح اللهي
مازندران
اول متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
6
معين زحمتكش
گيلان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
7
مجتبي شكوري
زنجان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
8
وحيد وكيلي
آذربايجان غربي
دوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
9
سعيد كوكلاني
اصفهان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
10
مجتبي وفائيان
خراسان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
11
محسن كريمي
تهران
سوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
12
حامد حيدري
اصفهان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
13
روح الله فياضي
قم
سوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
14
مجتبي بيگي
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
15
حميد رضا طبيب
مركزي
سوم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
16
سجاد كاووسي
اردبيل
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
اول
17
مجيد فقيه
اصفهان
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
18
محمد دهقان چناري
يزد
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
19
عباس صالحي
تهران
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
20
محمد رضا صفري
گيلان
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: حفظ 
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
محمد گارازيان
خراسان
اول متوسطه
حفظ
پسر
اول
2
سيد محمد جواد جعفري
قم
اول متوسطه
حفظ
پسر
دوم
3
حسين آقايي
يزد
اول متوسطه
حفظ
پسر
سوم
4
محمد حسين غياثي
اردبيل
اول متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
5
محسن حبيبي
مركزي
اول متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
6
سجاد محمد فام
آذربايجان غربي
دوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
7
مهدي خاني
قم
دوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
8
سيد علي مؤمنيان
خراسان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
9
حامد صاحب هنر
اصفهان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
10
محمد رضايي
زنجان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
11
سجاد شيعه علي صالح
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
12
محمد علي حجبري
اردبيل
سوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
13
مسعود مظاهري
اصفهان
سوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
14
ابوالفضل محمد زاده
قم
سوم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
15
محمد امين حسينعلي
قزوين
سوم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
16
رمضانعلي ايرنلو
خراسان
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
اول
17
محمد گرامي
آذربايجان شرقي
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
18
حسين پور آرين
قزوين
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
19
عليرضا محمدي
تهران
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
20
سيد محمد باقر قاروني
خوزستان
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
حسين فرجي
آذربايجان شرقي
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
2
عرفان اميري
كرمانشاه
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
3
حسن قرباني
عشاير
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
4
فرهاد كافي
خراسان
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
5
مجيد زارعي
فارس
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
6
محمد ربيعي
قم
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
7
ابراهيم جعفريان
چهار محال و بختياري
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
8
روح الله عرب سعيدي
اصفهان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
9
محمد سعيدخواجه
هرمزگان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
10
صادق صفارزاده حسيني
يزد
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
11
رسول بيگي
اصفهان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
12
نويد حق دادي
خراسان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
13
مصطفي اربابي
سيستان و بلوچستان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
14
رحمان ياسي
بوشهر
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
15
محمدجواد آقايي
يزد
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
16
شهاب جليل وند
همدان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
17
علي خالدي
خوزستان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
18
سعيد فتاحي مقدم
ايلام
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
19
مهدي رضايي
كرمان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
20
مصطفي پاك نيت
مركز ي
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: نهج البلاغه  
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مصطفي قهرماني
اردبيل
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
2
عباسعلي تقوي
مازندران
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
3
مصطفي شخصي
يزد
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
4
امين امام زاده
فارس
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
5
سيد امير نقواعي
تهران
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
6
ابراهيم پارسايي
كرمان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
7
امين فتح الله زاده
تهران
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
8
مجتبي اميري
هرمزگان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
9
محمد ايزدي
اصفهان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
10
امير حسام بهروز
خراسان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
11
جعفر حسن پور
مازندران
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
12
مجتبي حميديان
قم
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
13
مسلم علي سلطاني فرهاد
همدان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
14
محسن يزدان پناه
بوشهر
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
15
سجاد افخمي نيا
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
16
رضا نادري جهرمي
فارس
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
17
حميد رضا قرباني
مازندران
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
18
جلال اسمخاني
زنجان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
19
حامد راعي
تهران
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
20
محسن مقصودي آشتياني
مركزي
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
 

رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
نجمه گل يار
خراسان
اول متوسطه
قرائت
دختر
اول
2
مرضيه وثيق
همدان
اول متوسطه
قرائت
دختر
دوم
3
سحر مستدام
فارس
اول متوسطه
قرائت
دختر
سوم
4
سيده صفيه بزرگي
مازندران
اول متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
5
زهرا اسد ي
گيلان
اول متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
6
الهام معزي
تهران
دوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
7
زهرا اقتداري
اردبيل
دوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
8
طلعت كرمي
مركزي
دوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
9
مريم محمدي
اصفهان
دوم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
10
هاجر پورپولاد
فارس
دوم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
11
سمانه ابدي
قم
سوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
12
مريم فضلي
فاطمه جاويدي
سوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
13
فاطمه جاويدي
خراسان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
14
زليخا سجادي
لرستان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
15
كبري آقا محمدي
تهران
سوم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
16
زهرا بادام
فارس
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
اول
17
سمانه رمضاني
زنجان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
18
سوسن حسامي
كردستان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
19
راضيه رحيمي
مازندران
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
20
بنت الهدي شايق
خراسان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
 

رشته انتخابي: حفظ 
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
اعظم محمدي
فارس
اول متوسطه
حفظ
دختر
اول
2
راضيه ريمه
تهران
اول متوسطه
حفظ
دختر
دوم
3
مهدي شكر عليزاده
اردبيل
اول متوسطه
حفظ
دختر
سوم
4
زهرا زارعي
خوزستان
اول متوسطه
حفظ
دختر
چهارم
5
رباب زرين
آذربايجان غربي
اول متوسطه
حفظ
دختر
پنجم
6
سميه جعفري
استثنايي
دوم متوسطه
حفظ
دختر
اول
7
حسني جباري
قم
دوم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
8
زينب دهباشيان
خراسان
دوم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
9
فاطمه نامدار
فارس
دوم متوسطه
حفظ
دختر
چهارم
10
سعيد ظفري
آذربايجان شرقي
دوم متوسطه
حفظ
دختر
پنجم
11
زهرا نصيري
اصفهان
سوم متوسطه
حفظ
دختر
اول
12
حليمه شوشتري
مازندران
سوم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
13
زينب مهركيش
خراسان
سوم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
14
مرضيه قاسمي
همدان
سوم متوسطه
حفظ
دختر
چهارم
15
منيريه قربان زاده
قم
سوم متوسطه
حفظ
دختر
پنجم
16
مهري احمد ي
فارس
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
اول
17
منصوره كوثري
قم
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
18
سميه شوشتري
مازندران
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
19
زهرا شمخاني
همدان
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
چهارم
20
سميه فرهنگي
كرمانشاه
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: مفاهيم  
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
فاطمه محمدي نيا
قم
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
2
زهره قلي پور
چهارمحال و بختياري
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
3
فهيمه حجتي
اصفهان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
4
مهسا رجبي
فارس
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
5
رابيعه پور رحيم
هرمزگان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
6
زينب صديقي
بوشهر
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
7
شيرين عالي
اردبيل
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
8
سميراطباطبايي
مركزي
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
9
الهام گل مكاني
خراسان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
10
ندا شيخ
گلستان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
11
طاهره زيوري آراسته
همدان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
12
صفورا اسماعيلي
چهارمحال و بختياري
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
13
راحله لاري
تهران
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
14
زهره انصاري
خراسان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
15
پرستو حسيني پاك دها
قزوين
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
16
فخرالسادات علوي
يزد
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
17
زينب يوسفي
خراسان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
18
زهرا باقري
همدان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
19
زينب عطااللهي
فارس
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
20
پروين لطفي
كردستان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
آزاده محلاتي
خراسان
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
2
طاهره طاهرخاني
قزوين
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
3
ندا صالحي
اصفهان
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
4
زيبا نمازي
بوشهر
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
5
مريم بور بور جعفري
شهرستانهاي تهران
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
6
عطيه غريب
گلستان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
7
مطهره اسلامي
يزد
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
8
راضيه رحمتيان
خراسان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
9
نسرين فروزان مهر
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
10
سكينه جمالي
فارس
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
11
صغري غمخوار
خوزستان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
12
مريم عبدالهي
بوشهر
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
13
نعيمه تيموري
كرمان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
14
راضيه شادي
فارس
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
15
ثريا جعفرپور
اردبيل
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
16
راضيه وزيري
كرمان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
17
منصوره صادقيان
قم
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
18
زهرا محمدپور
خراسان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
19
اكرم پيرايش
چهارمحال و بختياري
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
20
عفيفه مرادي
اصفهان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
 

تعداد بازديد اين صفحه: 25
خانه | بازگشت | Quran Guest (qguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.