تاريخ و زمان
يكشنبه 31 شهريور 1398  
بيشتر
جستجو
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 104524
تعداد بازديد اين بخش: 426
در امروز: 1275
اين بخش امروز: 12

بيشتر
برگزيدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور
برگزيدگان بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور

رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
حسن زرتوشه فراهاني
تهران
اول متوسطه
قرائت
پسر
اول
2
محمد ذوالفقاري
اصفهان
اول متوسطه
قرائت
پسر
دوم
3
سيد محمد زين العابدين
قم
اول متوسطه
قرائت
پسر
سوم
4
سيد مهدي صفوي
زنجان
اول متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
5
ميثم نقي زاده
فارس
اول متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
6
عابد خلفي
تهران
دوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
7
امين سعدوني
خوزستان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
8
عليرضا عابدي پور
قم
دوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
9
محمد رسول آزمايشي
آذربايجان شرقي
دوم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
10
حجت شكري
اردبيل
دوم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
11
فرهاد رشوندي
قزوين
سوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
12
محمد تقي سعدالدين
سمنان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
 
محمد رضا اشراقي
گيلان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
13
عبداله حسن زاده
اردبيل
سوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
14
حمزه طولابي
لرستان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
15
مسعود زنجان
زنجان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
16
مهدي محمد قاسمي
خوزستان
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
اول
17
سيد محمد هاشم پور
استثنايي
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
18
فردين رسوليان
كرمانشاه
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
19
محمدمهدي سليماني پور
قم
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
چهارم
20
جعفر درود گر
اردبيل
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
پنجم
 
 
 
رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
اميد حسيني نژاد
خراسان رضوي
اول متوسطه
حفظ
پسر
اول
2
سيد محسن مدني
تهران
اول متوسطه
حفظ
پسر
دوم
3
عمران ادرون
مازندران
اول متوسطه
حفظ
پسر
سوم
4
مسعودامامي
ايلام
اول متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
5
امين سالاري
هرمزگان
اول متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
6
علي پورسينا
اصفهان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
7
محمد هدايتي نژاد
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
8
علي نيكي
كرمانشاه
دوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
9
حميد رحيم دخت
آذربايجان غربي
دوم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
10
سيد حامد حسيني
خراسان رضوي
دوم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
11
محسن سفيديان
سمنان
سوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
12
محمد علي فروغي
قم
سوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
13
محمد رضا گل زردي
همدان
سوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
14
احد طوقاني
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
15
وحيد مرتضويان
كهكيلويه و بوير احمد
سوم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
16
مهدي غلام نژاد
شهرستانهاي تهران
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
اول
17
حامد ولي زاده
آذربايجان غربي
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
18
مصطفي قاسمي
مازندران
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
19
كاظم اصغر زاده
خراسان رضوي
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
چهارم
20
سعيدحردانيان
خوزستان
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
پنجم
 
 
 
 
رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
صادق ركاب اسلامي
خوزستان
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
2
سيدعلي واعظ موسوي
قم
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
3
محمد هادي اسلامي
تهران
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
4
علي تركمان
شهرستانهاي تهران
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
5
مجتبي بابايي
خراسان رضوي
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
5
محسن كجوري
مازندران
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
6
حميد توانا
خوزستان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
7
محمد سعيد مهدوي
اصفهان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
8
احسان ميرزايي
همدان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
9
مصيب حسنوند
لرستان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
10
محسن سنجي
خراسان رضوي
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
11
ياسين شيخلو
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
12
حامد صميمي
فارس
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
13
سجاد اسكندري
اصفهان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
14
محمد حسين شيرزاد
مازندران
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
15
معبود آزاد
اردبيل
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
16
جابر غفاري پور
خوزستان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
17
محمد عظيمي
خراسان رضوي
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
18
علي اكبر احمدي
همدان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
19
مجيد زارعي
فارس
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
چهارم
20
سجاد خليلي
كهكيلويه و بويراحمد
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
پنجم
 
 
 
رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
علي اثيمي
اصفهان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
2
امير شاهوري كعب
خوزستان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
3
هامون نوري پور
گيلان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
4
حميد عباس زاده
آذربايجان شرقي
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
5
علي صديقي
خراسان رضوي
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
6
محمد جعفر ادب
سمنان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
7
سعيد بذري
خراسان رضوي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
8
وحيد سروستاني
اصفهان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
9
هادي اميري
كرمان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
9
وحيد فروزان
كهكيلويه وبويراحمد
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
10
هادي رضايي راد
خوزستان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
10
ولي محمدي فيروزجاني
مازندران
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
11
افشين كاظم نژاد
كهكيلويه وبويراحمد
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
12
مهدي بيرامي
همدان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
13
جميل جرفي
خوزستان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
14
محمد مهدي اشرفيان
كرمان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
چهارم
15
شايان امجدي
تهران
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
پنجم
16
سيد مصطفي موسوي
قم
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
اول
16
امين فهرستي ثاني
يزد
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
اول
17
محمد جواد رحيمي
شهرستانهاي تهران
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
دوم
18
ميلاد قرباني
مازندران
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
سوم
19
علي رضا علي وردي
استثنايي
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
چهارم
19
احمد ابراهيمي پور
خراسان رضوي
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
چهارم
20
سعيد شيخ سليماني
قزوين
پيش دانشگاهي
نهج البلاغه
پسر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
زينب رضايي
اردبيل
اول متوسطه
قرائت
دختر
اول
2
منيره عيدي پور
فارس
اول متوسطه
قرائت
دختر
دوم
3
عطيه جعفري
مركزي
اول متوسطه
قرائت
دختر
سوم
4
ثمين كرم
كرمانشاه
اول متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
5
عادله قلي پور
شهرستانهاي تهران
اول متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
6
ليلا چزگي
خراسان رضوي
دوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
7
مريم نجفيان
گيلان
دوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
8
فاطمه قلعه نوعيان
تهران
دوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
9
فاطمه وحيدي راد
قم
دوم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
10
الهام منگولي
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
11
فاطمه سادات فاطمي زاده
خراسان رضوي
سوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
12
محدثه رضايي
كرمان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
13
ناديا داوودي
خوزستان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
14
ناهيد مختاري
فارس
سوم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
15
فرشته حسن زاده
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
16
نجمه رضا نژاد
قم
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
اول
17
فاطمه خدابخشيان
سمنان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
18
سعيده دست بر سر
شهرستانهاي تهران
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
19
آزاده شاملو
تهران
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
چهارم
20
رضوان جامه بزرگ
همدان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
پنجم
 
 
 
رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
زينت مجرد
بوشهر
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
2
عاطفه حسين زاده
قزوين
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
3
فاطمه صادق
خراسان جنوبي
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
4
فرزانه قرباني
كرمان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
5
مينا معمار اردستاني
اصفهان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
5
سميه پور نصرت
ايلام
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
6
زينب گرگي
بوشهر
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
7
سعيده جاوداني
خراسان رضوي
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
8
مهسا ظهور عطار
خوزستان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
9
طيبه سوري
همدان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
10
زهرا اطمينان
كهكيلويه و بويراحمد
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
11
مهديه گليوري
سمنان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
12
مليحه مجيد زاده
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
13
زهرا تقي نژاد
خوزستان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
14
راضيه باقري نسب
كهكيلويه و بويراحمد
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
15
صغري جابلقي
لرستان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
16
فاطمه شهروزنسب
خوزستان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
17
مدينه قادرپناه
كرمانشاه
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
18
سميرا انصاري
همدان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
19
نرگس مهدي
قم
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
چهارم
20
الهام عليخاني
چهار محال بختياري
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
پنجم
 
 
رشته انتخابي: نهج البلاغه  
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
حديث زارعي
خوزستان
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
2
زهرا گلي زاده
يزد
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
3
مريم رفاهتي
گيلان
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
4
راحله قرباني
مازندران
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
5
زينب انجكاني
خراسان رضوي
اول متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
6
فرشته مرادي
خوزستان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
7
حكيمه مرادي
هرمزگان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
8
الهام خياط
خراسان رضوي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
9
فاطمه كاظم لو
قزوين
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
10
زهرا شعباني
گيلان
دوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
11
رجاء محسني
خوزستان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
12
مرجان صادقيان
يزد
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
13
رويا عبداللهيان
سمنان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
14
طاهره ياري
كرمان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
15
آسيه مولوي
چهار محال بختياري
سوم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم
16
مائده سادات مير طلايي
اصفهان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
اول
17
عاطفه السادات حسيني
خراسان رضوي
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
دوم
18
فاطمه السادات يونسي
قم
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
سوم
19
گوهر چاله چا
كرمانشاه
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
چهارم
20
حميده ساساني
فارس
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
دختر
پنجم

تعداد بازديد اين صفحه: 17
خانه | بازگشت | Quran Guest (qguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.