تاريخ و زمان
دوشنبه 5 خرداد 1399  
بيشتر
جستجو
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 870602
تعداد بازديد اين بخش: 4217
در امروز: 497
اين بخش امروز: 3

بيشتر
برگزيدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور
برگزيدگان چهاردهمين دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور

رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مصطفي بامجب جعفريان
آذربايجان شرقي
اول راهنمايي
قرائت
پسر
اول
2
هادي جاويدي
خراسان
اول راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
3
حسن ترك
همدان
اول راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
4
عباس جنيني
اصفهان
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
اول
5
حسين عظيمي
شهرتهران
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
6
مصطفي زارعان
آذربايجان شرقي
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
7
احمد رضا لطف آبادي
اصفهان
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
اول
8
حميد مجرد
مركزي
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
9
علي نادري
آذربايجان غربي
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
10
محمد تقي ميزاجاني
گيلان
اول متوسطه
قرائت
پسر
اول
11
نورحسين پيريايي
لرستان
اول متوسطه
قرائت
پسر
دوم
12
حميد يوسف نياورزي
مازندران
اول متوسطه
قرائت
پسر
سوم
13
سيد محسن موسوي
شهر تهران
دوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
14
بشير حسين زاده
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
15
حسين رشيدي
لرستان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
16
جعفر فخرالدين
سمنان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
17
مرتضي سليماني
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
18
محمود احمد پور
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
19
مهدي اميري
مركزي
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
اول
20
نورحسن حيدري
اصفهان
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
21
عباس عباسقلي دولابي
شهر تهران
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
 

رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
دوم
6
 
 
دوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
سوم
7
 
 
سوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
دوم
9
 
 
سوم راهنمايي
حفظ(‌2جزء)
پسر
سوم
10
ايوب گودرزي
بوشهر
اول متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
11
حسن جلال منش
همدان
اول متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
12
ميثم حسيني
مركزي
اول متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
13
علي رجبي
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
14
وحيد رضا اصغري
شهر تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
15
روح الله ميرزايي
مركزي
دوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
16
محسن شاهين
سمنان
سوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
17
سيد مرتضي غياثي
فارس
سوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
18
محمد فتحي 
شهر تهران
سوم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
19
محمد صادق زارعان
آذربايجان شرقي
چهارم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
اول
20
سيد محمد حسيني
كردستان
چهارم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
دوم
21
رضا مرداني
خوزستان
چهارم متوسطه
حفظ( 3جزء)
پسر
سوم
 


رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
6
 
 
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
7
 
 
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
9
 
 
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
10
سعيد يكه دهقان
شهرستانهاي تهران
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
11
ايمن اسماعيلي
فارس
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
12
فرهاد شادمهري
شهر تهران
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
13
هادي نصرآبادي
خراسان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
14
يوسف خالدي
كهكيلويه و بوير احمد
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
15
ياسر نوروز زاده
كرمان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
16
كيانوش خليلي
تهران
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
17
حمزه شيخياني
بوشهر
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
18
مجيد حقيقت
چهار محال بختياري
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
19
حامد عابد زيدي
مازندران
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
20
علي هاشمي پور
اصفهان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
21
اباصلط ابراهيمي
اردبيل
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
 


رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
6
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
7
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
9
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
10
محمد علي امامي ميبدي
يزد
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
11
علي كياني
همدان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
12
اكبر بامنيري
بوشهر
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
13
حسن تفكري
يزد
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
14
مهدي اسكندري
مركزي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
15
بهروز همتي
ايلام
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
16
سيد رحمان ميرزاييان
خراسان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
17
شريف شاهيني
فارس
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
18
داود عليمرادي
كرمانشاه
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
19
ناجي كثير
خوزستان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
20
محمد علي زارع
فارس
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
21
هدايت دريجاني
كرمان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
 
 
 رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
سيده زهرا خادمي
فارس
اول راهنمايي
قرائت
دختر
اول
2
مائده شجاعي
شهرستانهاي تهران
اول راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
3
سوره تيموري
خراسان
اول راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
4
نسيبه مقدس نيا
خراسان
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
اول
5
حميده كوچك زاده
تهران
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
6      
زينب مرآتي
همدان
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
7    
فاطمه پرست شور
تهران
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
اول
8
اكرم صالحي
اصفهان
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
9
حميده جلاليان
كرمان
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
10
سپيده مختاري
تهران
اول متوسطه
قرائت
دختر
اول
11
فهيمه گلپايگاني
سمنان
اول متوسطه
قرائت
دختر
دوم
12
اعظم اسكندري
يزد
اول متوسطه
قرائت
دختر
سوم
13
منصوره راستگر
خراسان
دوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
14
سميه مستدام
فارس
دوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
15
الهام گرگردي
شهر تهران
دوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
16
سميه كچويي
شهر تهران
سوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
17
صاحبه كاوه
فارس
سوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
18
عاطفه زاهدي
مركزي
سوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
19
فاطمه ديلمقاني زاده
آذربايجان غربي
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
اول
20
مريم خانجاني
همدان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
21
شكيبا حاتمي
تهران
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
 


رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
حفظ
دختر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
دوم
6
 
 
دوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
سوم
7
 
 
سوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
دوم
9
 
 
سوم راهنمايي
حفظ(‌2 جزء)
دختر
سوم
10
سميه قنادي
آذربايجان شرقي
اول متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
11
بي بي صديقه اززاده
يزد
اول متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
12
زينب اشرفيان
كرمان
اول متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
13
مريم نوروزي
شهرستانهاي تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
14
زهرا اصغرپور
شهر تهران
دوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
15
زهرا حميدي
آذربايجان شرقي
دوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
16
مدينه زيلادي
فارس
سوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
17
فهيمه مسعودنيا
اصفهان
سوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
18
سكينه رضا زاده
كرمان
سوم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
19
ليلا شرف الديني
فارس
چهارم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
اول
20
پريوش برهان
زنجان
چهارم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
دوم
21
راضيه علوي
شهر تهران
چهارم متوسطه
حفظ( 3 جزء)
دختر
سوم
 


رشته انتخابي: مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
6      
 
 
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
7    
 
 
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
9
 
 
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
10
زينب مدرس مصلي
شهرستانهاي تهران
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
11
زهرا صفيان
چهار محال و بختياري
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
12
عاطفه مرآخوري
سمنان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
13
سارا سعادت
خراسان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
14
مهديه سام پور
كرمان
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
15
معصومه بيات
تهران
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
16
نعيمه حكيمي فرد
اصفهان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
17
مهرزاد مهرباني
كرمان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
18
مريم رنجبر
فارس
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
19
طاهره جندي پور
اصفهان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
20
زهره خليچ بيگي
خراسان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
21
الهه آقا بابايي
چهار محال و بختياري
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
 


رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
 
 
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
2
 
 
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
3
 
 
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
4
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
5
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
6       
 
 
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
7    
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
8
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
9
 
 
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
10
وحيده شركاني
بوشهر
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
11
آزاده كاظمي
اصفهان
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
12
الناز شكراني
آذربايجان شرقي
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
13
محبوبه موسايي پور
فارس
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
14
مرضيه چكيني
لرستان
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
15
اعظم اميري
چهار محال و بختياري
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
16
اعظم الياسي قهفرهي
چهار محال و بختياري
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
17
عصمت يار احمدي
لرستان
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
18
رقيه شريفي
فارس
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
19
مليحه خواجه اي
فارس
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
20
افسانه امينايي
كرمان
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
21
زكيه اكرمي ابرقويي
يزد
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم

تعداد بازديد اين صفحه: 117
خانه | بازگشت | Quran Guest (qguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.