تاريخ و زمان
سه شنبه 8 بهمن 1398  
بيشتر
جستجو
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 456493
تعداد بازديد اين بخش: 2055
در امروز: 2741
اين بخش امروز: 18

بيشتر
برگزيدگان مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور
برگزيدگان نوزدهمين دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه دانش آموزان سراسر كشور
رشته انتخابي: قرائت  
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
محمد علي فروغي
قم
اول راهنمايي
قرائت
پسر
اول
2
احسان يزجي مقدم
تهران
اول راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
3
 حسين رفيعي
گيلان
اول راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
4
حامد ولي زاده
آذربايجان غربي
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
اول
5
محمد امين ورشن ضمير
اصفهان
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
6
يزدان صالحي
چهار محال و بختياري
دوم راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
7
مهدي قاسم پور
اصفهان
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
اول
8
حميد رضا نداف
قزوين
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
دوم
9
مجتبي افروزه
كرمان
سوم راهنمايي
قرائت
پسر
سوم
10
محمد رضا امير جليلي
يزد
اول متوسطه
قرائت
پسر
اول
11
مرتضي توحيدي نيا
خراسان
اول متوسطه
قرائت
پسر
دوم
12
رحيم شريفي
خوزستان
اول متوسطه
قرائت
پسر
سوم
13
مجتبي مينوتن
اصفهان
دوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
14
سجاد طاووسي
اردبيل
دوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
15
ابوالفضل وكيلي
آذربايجان شرقي
دوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
16
هادي جاودان
خراسان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
اول
17
محمد سخندان
قم
سوم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
18
مصطفي حيادر
خوزستان
سوم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
19
غلامرضا صدقي
آذربايجان شرقي
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
اول
20
حميد فرخناكي بوشهري
بوشهر
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
دوم
21
محمد فلاح پور
گيلان
چهارم متوسطه
قرائت
پسر
سوم
 

رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مسعود رضايي
زنجان
اول راهنمايي
حفظ
پسر
اول
2
هادي تكيه
قم
اول راهنمايي
حفظ
پسر
دوم
3
عادل جلالي
فارس
اول راهنمايي
حفظ
پسر
سوم
4
اميد عباسي
گيلان
دوم راهنمايي
حفظ
پسر
اول
5
ابراهيم كريمي
اردبيل
دوم راهنمايي
حفظ
پسر
دوم
6
ناصر كريمي
مر كزي
دوم راهنمايي
حفظ
پسر
سوم
7
طاوس خان بربري
شهرستانهاي تهران
سوم راهنمايي
حفظ
پسر
اول
8
شجاع زويدات
خوزستان
سوم راهنمايي
حفظ
پسر
دوم
9
مهدي ميرزايي
مركزي
سوم راهنمايي
حفظ
پسر
سوم
10
مهدي محمد آبادي
خراسان
اول متوسطه
حفظ
پسر
اول
11
سيد محمد موسويان
اصفهان
اول متوسطه
حفظ
پسر
دوم
12
حميد رضا صفاري
گيلان
اول متوسطه
حفظ
پسر
سوم
13
كاظم محمدي
خراسان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
14
جواد كرماني
سمنان
دوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
15
حميد حسين زاده
آذربايجان شرقي
دوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
16
محمد صالح مذنبي
هرمزگان
سوم متوسطه
حفظ
پسر
اول
17
سيد محمد صادق محمديان
مازندران
سوم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
18
مجتبي حاج قاسمي
شهرستانهاي تهران
سوم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
19
سعيد آقا محمديان
تهران
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
اول
20
مصطفي زارعان
آذربايجان شرقي
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
دوم
21
رضا صهبايي
خراسان
چهارم متوسطه
حفظ
پسر
سوم
 

رشته انتخابي : مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
محمد مهدي اشراقيان
كرمان
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
2
حميد رضا ابراهيمي
گيلان
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
3
محمد قرمزي
عشاير
اول راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
4
فرشاد صادقي
اصفهان
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
5
سيد ناصر نعمتي
خراسان
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
6
علي صفايي
آذربايجان شرقي
دوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
7
امير صفايي
قم
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
اول
8
علي عزيزي
گيلان
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
دوم
9
مسعود خوش نوري زاده
سيستان و بلوچستان
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
9
احمد رضا نوروزي
همدان
سوم راهنمايي
مفاهيم
پسر
سوم
10
ابراهيم حبيبيان
مازندران
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
11
علي محمودي
آذربايجان شرقي
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
12
عليرضا دهقان
گيلان
اول متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
13
رحمان هيهاوند
اصفهان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
14
احمد محمدي
كردستان
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
15
سيدمحمد وكيلي
فارس
دوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
16
سيد سجاد حسيني مطلق
يزد
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
17
محسن اسد آبادي
كرمان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
18
سيد حميد رفيعي
زنجان
سوم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
19
محمد حاشر يزداني
فارس
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
اول
20
محمد قديمي
همدان
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
دوم
21
سيد مهدي اصحابي
مازندران
چهارم متوسطه
مفاهيم
پسر
سوم
 

رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
شايان امجدي خراط
گلستان
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
2
عليرضا رضايي
يزد
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
3
موسي خسروي مقدم
تهران
اول راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
4
كريم رضايي روشن
مازندران
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
5
حميد شش پري
اصفهان
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
6
مصطفي شخصي
يزد
دوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
7
نادر سخندان
تهران
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
اول
8
محسن زماني
كرمان
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
دوم
9
مهدي كمالي غريبي
گلستان
سوم راهنمايي
نهج البلاغه
پسر
سوم
10
علي تكه
گلستان
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
11
حسن زارعي
فارس
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
12
مرتضي روحاني
قم
اول متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
13
عمار كامرايي
فارس
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
14
محمد رضا سهيلي
كرمانشاه
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
15
رضا كريم زاده
آذربايجان شرقي
دوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
16
حسين صديقي
بوشهر
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
17
قاسم خسروجردي
گلستان
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
18
مجيد قرباني
مازندران
سوم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
19
اكبر ترابي
تهران
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
اول
20
رضا دادگر
آذربايجان غربي
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
دوم
21
محمد فاتحي
هرمزگان
چهارم متوسطه
نهج البلاغه
پسر
سوم
 
رشته انتخابي: قرائت
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
شاهده واعظي
تهران
اول راهنمايي
قرائت
دختر
اول
2
زهرا عطاران
خراسان
اول راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
3
فرشته حسن زاده
آذربايجان غربي
اول راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
4
فروغ عليقلي
فارس
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
اول
5
مريم بنكداري
كرمانشاه
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
6      
 آلاء عرفاني
خراسان
دوم راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
7    
فخرالسادات خانقايي
يزد
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
اول
8
هاجر پور فولاد
فارس
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
دوم
9
زهرا گروسي
زنجان
سوم راهنمايي
قرائت
دختر
سوم
10
سمانه عبدي
قم
اول متوسطه
قرائت
دختر
اول
11
مرضيه فيروززاده
فارس
اول متوسطه
قرائت
دختر
دوم
12
صغري خورشيدي
گيلان
اول متوسطه
قرائت
دختر
سوم
13
مريم شريفي پور
كهكيلويه و بويراحمد
دوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
14
زهرا شمخاني
همدان
دوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
15
زهرا بادام
فار س
دوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
16
سهيلا نجفي
آذربايجان غربي
سوم متوسطه
قرائت
دختر
اول
17
آرزو محمد پور
همدان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
18
مريم طاهري
كرمان
سوم متوسطه
قرائت
دختر
سوم
19
مريم فتحي زاده
شهرستانهاي تهران
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
اول
20
مهتاب عبدي
لرستان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
دوم
21
سمانه اصفهاني
همدان
چهارم متوسطه
قرائت
دختر
سوم


رشته انتخابي: حفظ
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
مرضيه سواري
قم
اول راهنمايي
حفظ
دختر
اول
2
فاطمه جدي
مركزي
اول راهنمايي
حفظ
دختر
دوم
3
رقيه رضايي
مازندران
اول راهنمايي
حفظ
دختر
سوم
4
زهرا عابدي
آذربايجان شرقي
دوم راهنمايي
حفظ
دختر
اول
5
زهرا كاظمي
كرمان
دوم راهنمايي
حفظ
دختر
دوم
6
مريم كرمي
خوزستان
دوم راهنمايي
حفظ
دختر
سوم
7
سيده زهرا موسوي تبار
قزوين
سوم راهنمايي
حفظ
دختر
اول
8
الهام السادات حسيني فر
قم
سوم راهنمايي
حفظ
دختر
دوم
9
مريم فاضلي
فارس
سوم راهنمايي
حفظ
دختر
سوم
10
مريم منصوريان فر
اصفهان
اول متوسطه
حفظ
دختر
اول
11
زهرا رضايي
آذربايجان شرقي
اول متوسطه
حفظ
دختر
دوم
12
زينب مهر كش
خراسان
اول متوسطه
حفظ
دختر
سوم
13
حميده مصباح
خراسان
دوم متوسطه
حفظ
دختر
اول
14
نسرين جعفري
اصفهان
دوم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
15
مريم كريمي
چهار محال و بختياري
دوم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
16
سميرا نجفي
خراسان
سوم متوسطه
حفظ
دختر
اول
17
مليحه السادات حيدريه
اصفهان
سوم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
18
ريحانه نادري
فارس
سوم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
18
سيده نرگس برهاني
زنجان
سوم متوسطه
حفظ
دختر
سوم
19
طيبه شريعت
آذربايجان شرقي
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
اول
20
بتول فردخاني
فارس
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
دوم
21
فاطمه پور اسد
مازندران
چهارم متوسطه
حفظ
دختر
سوم

رشته انتخابي:  مفاهيم
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
زهرا نقدي
تهران
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
2
فاطمه خاني
خراسان
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
3
حميده واعظي
فارس
اول راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
4
زهرا زارعي
خوزستان
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
5
فاطمه عابديني
فارس
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
6      
زينب قلي پور
چهار محال و بختياري
دوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
7    
صابره السادات موسوي
قم
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
اول
8
مريم زارعيان جهرمي
فارس
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
دوم
9
طيبه قاسمي
خراسان
سوم راهنمايي
مفاهيم
دختر
سوم
10
الهام اوحدي
فارس
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
11
اقدس شريفي
يزد
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
12
هدي كريمي
سمنان
اول متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
13
نيره حكيميان
يزد
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
14
خديجه حسن پور
مازندران
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
15
زينب شاهوردي
چهار محال و بختياري
دوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
16
مريم ساعدي
خوزستان
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
17
زكيه عبدالهي
قم
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
18
زاضيه هاشمي
مركزي
سوم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
19
محدثه نيك منش
فارس
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
اول
20
سارا راهدار
خراسان
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
دوم
21
مريم حامدي
مركزي
چهارم متوسطه
مفاهيم
دختر
سوم
 

رشته انتخابي: نهج البلاغه
رديف
نام و نام خانوادگي
استان
دوره تحصيلي
رشته انتخابي
جنسيت
رتبه
1
فائزه بزرگي
مازندران
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
2
سارا نژادي
كرمانشاه
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
3
الهه رأفت
فارس
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
3
فائزه السادات مرتضوي
اصفهان
اول راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
4
زهره گلشن
يزد
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
5
فائزه جمالي
اصفهان
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
6      
مريم بنياني
فارس
دوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
7    
مطهره اسلامي
يزد
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
اول
8
مريم زارع
مازندران
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
دوم
9
مطهره گلشني
كرمان
سوم راهنمايي
نهج البلا غه
دختر
سوم
10
زهرا شيرواني
فارس
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
11
نفيسه تيموري
كرمان
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
12
راضيه يعقوبي
يزد
اول متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
13
سميه احمدي
اصفهان
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
14
نرجس رستگار
چهار محال و بختياري
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
15
مرضيه راستگو
خراسان
دوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
16
اعظم آقا رحيمي
يزد
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
17
زهرا عيدي زاده
فارس
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
18
فاطمه مميزي
آذربايجان شرقي
سوم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
19
زهرا عبدالله پور
مازندران
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
اول
20
زهرا بخشايشان
قم
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
دوم
21
سميه اماني خياوي
اردبيل
چهارم متوسطه
نهج البلا غه
دختر
سوم
 

تعداد بازديد اين صفحه: 102
خانه | بازگشت | Quran Guest (qguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.